Bendruomenės diena 2019
Karjeros diena 2019
Bendruomenės diena 2018
Bendruomenės diena 2017
Bendruomenės diena 2016
Karjeros diena 2016
Karjeros diena 2014
Padėkos diena 2014m.
Padėkos dienos šventė
Archyvai

Archive for vasario, 2013

 

         Šių metų vasario 22 dieną mokykloje vyko šimtadienio šventė. 
       Dvyliktokus ir visus susirinkusiuosius (tėvus, svečius, mokytojus) pasveikino mokyklos direktorius Jurij Semaško. Jis pasidžiaugė, kad į šventę gausiai susirinko dvyliktos klasės mokinių tėvai ir mokytojai, padėkojo jiems už bendradarbiavimą. Mokiniams linkėjo prasmingai išnaudoti iki egzaminų likusį laiką, pasitikėti savo jėgomis. Direktorius akcentavo, kad Šimtadienis – ne tik linksma šventė, bet ir dvyliktokų susimąstymo laikas, nes jų laukia svarbus gyvenimo etapas – brandos egzaminai.
         Šimtadienyje dalyvavo Švenčionių miesto seniūnė Ina Sinienė. Ji buvo puikiai nusiteikusi ir labai džiaugėsi galimybe pabūti kartu. Miesto seniūnė kiekvienam dvyliktokui ir jų auklėtojai įteikė dovanėlę – angeliuką, linkėdama, kad jie apsaugotų nuo nesėkmių ir padėtų pasirinkti  ateities kelią.
       Taip pat sėkmės ruošiantis egzaminams palinkėjo abiturientų pradinių klasių mokytoja Irina Jemeljanova, kuri papasakojo apie nedrąsius žingsnius pradžios mokykloje  ir žavėjosi mokinių kūrybiškumu, išradingumu ir darbštumu. Mokytoja  palinkėjo abiturientams turiningai praleisti šias 100 dienų, susikaupimo ir sėkmės.
     Netrukus dvyliktokai atskleidė savo talentus: šoko, dainavo, parodė sukurtą filmą apie gyvenimą mokykloje, skaitė eiles apie bendraklasius. Tarp pasirodymų buvo įteikiamos nominacijos dvyliktokus mokiusiems mokytojams. Vienuoliktokai sukūrė linksmus filmukus apie kiekvieną abiturientą, sugalvojo įdomių žaidimų, įteikė simbolinį šimto dienų kalendorių bei padovanojo suvenyrus. Šventės pabaigoje dalyviai vaišinosi tortu ir padarė bendrą nuotrauką atminimui.
                                                                                     Lina Bulkaitė,  12 klasės mokinė
 

      Lapkričio mėnesį Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė visus kvietė prisijungti prie akcijos „Knygų Kalėdos“ ir papildyti mokyklų bibliotekas naujomis knygomis.
     Švenčionių vidurinei mokyklai  Vilniaus Rotary klubas, Vilniaus Tarptautinis interact klubas su Sigutės Ach studija „Menų valtys“ padovanojo knygų spintą ir leidyklos „Nieko rimto“ knygas. Mokyklos biblioteka praturtėjo  56 naujomis knygomis. Kiekviena padovanota knyga pažymėta specialiu  akcijos lipduku, kuriame  įrašytas dovanotojo vardas. Knygos atveria asmenybės ir meno paslaptis, kviečia skaitytoją išdrįsti kurti pačiam. Tai pasakų ir poezijos rinkiniai, kurie moko mąstyti, kurti ir pažinti pasaulį.
       Bibliotekos skaitytojai jau spėjo susipažinti su naujomis knygomis ir su dideliu malonumu jas skaito.
     Nuoširdžiai dėkojame visiems prisijungusiems prie ”Knygų Kalėdos” akcijos ir mūsų  mokyklos bibliotekai padovanojusiems puikių knygų. Ypatingą  padėką skiriame Lietuvos Respublikos Prezidentei Daliai Grybauskaitei už inicijuotą akciją, kuri tampa gražia ir prasminga tradicija.
 
 
 
 
      Vasario mėnesį per Karjeros dieną mūsų mokykloje dešimtokams netradicinę pamoką vedė kraštietis  UAB ,,Ausegra“ vadovas Arvydas Gailiušas. Per tą pamoką mes sužinojome apie automechaniko, autoelektriko-diagnostiko profesijas, apie tai, kaip mokykloje įgyjamos žinios praverčia gyvenime. Pastebėjęs mokinių susidomėjimą šiomis profesijomis, Arvydas Gailiušas pakvietė pašešėliauti jo įmonėje.
      Ugdymo karjeros koordinatorės L.Semaško iniciatyva sudarius su įmone bendradarbiavimo sutartį, vasario 18 d. nuvykome į Vilniuje esančią UAB ,,Ausegrą“ – automobilių aptarnavimo centrą – praleisti visos dienos su įmonės darbuotojais stebint jų kasdienį darbą, padedant jiems atlikti tam tikras užduotis. Įmonėje mus pasitiko jos vadovas Arvydas Gailiušas ir daug paslaugių, mėgstančių savo darbą specialistų. Pirmiausia mus supažindino su autoservisu, jo darbo pobūdžiu. Toliau  kiekvienam iš mūsų buvo pasiūlytas mus dominantis darbas. Vieni nuskubėjo prie mašinų keltuvų, kiti – prie kompiuterinės diagnostikos salės, dar kitus domino variklių,  ratų remontas. Sužinojome, kaip pakeisti stabdžių kaladėles naujomis, kaip įpilti stabdžių skystį, kaip taisyklingai nuimti variklio stūmoklius. Ypač įdomu buvo prie naujų modelių automobilių, sužinoti apie jų sandarą, stebėti, kaip atliekama kompiuterinė diagnostika.
      Mes pamatėme, kad įmonės darbuotojai darbus atlieka naudodami pažangiausias technologijas bei įrangą. Šitame darbe reikalingi kūrybingi, iniciatyvūs žmonės, siekiantys mokytis ir tobulėti. Todėl norint atlikti tokius darbus, reikia nuolat dalyvauti mokymuose ir kvalifikacijos kėlimo kursuose, gilinti technines žinias.
      Sugrįžę į mokyklą mes aptarėme ir apibendrinome šešėliavimą UAB ,,Ausegra‘, pasidalinome savo įspūdžiais, padarėme išvadas, kad bet kokiame darbe vertinamas pareigingumas, sąžiningumas, siekimas nuolat gilinti žinias. Mes dėkingi įmonės vadovui Arvydui Gailiušui ir specialistams už pasidalijimą su mumis savo praktinėmis žiniomis.
 
Ernestas Griken, Donatas Polučanskis, Ernestas Meidus,
10l klasės mokiniai

      

 

 

      Vasario – 16 oji – Lietuvos Valstybės atkūrimo diena. Ta proga vasario 15 dieną per pirmą pamoką, mokykloje vyko iškilmingas šios svarbios datos paminėjimas. 
     10L klasės mokiniai priminė valstybinės šventės istorinius faktus, buvo demonstruojamos skaidrės apie to meto žymiausius visuomenės veikėjus, signatarus, tautiškumo simbolius. ,,Vasario 16-oji  gaivina tautos atmintį, primena valstybės tradicijas. Dabartį ji jungia su praeitimi, kad žmonės saugotų ir puoselėtų laisvės viltį“, – minėjime kalbėjo  mokinė Sandra Sadauskaitė. ,,Ji visiems: ir gyvenantiems Lietuvoje, ir atsidūrusiems toli nuo gimtųjų namų, kenčiantiems ar bandantiems kurti gyvenimą iš naujo nuolat priminė – lietuviais esame mes gimę…“, – apie šią dieną sakė dešimtokė Ineta Januševskaja.
      Po iškilmingo minėjimo kiekvienos klasės atstovai mokyklos kiemelio obelį papuošė trispalviais – geltonais, žaliais, raudonais – laisvės paukščiais. 
 

 

 

 

 

 

 

 

      Užgavėnės – sena šventė, žinoma visose Europos šalyse. Jos paskirtis – išvyti žiemą, paskatinti greičiau ateiti pavasarį. Vasario 12 d., antradienį, Švenčionių vidurinės mokyklos kiemelyje 1 – 8 kl. mokiniai šventė Užgavėnes – žiemos pabaigos šventę. 
      Pirmiausia švęsti Užgavėnių susirinko pradinukai. Persirengę čigonais, ubagais, velniais  vaikai žaidė žaidimus, garsiai skanduodami varė „žiemą iš kiemo“, dainavo ir šoko. Vėliau šventės Šeimininkė pakvietė visus į blynų puotą. Tokių skanių blynų galima prisivalgyti tik per Užgavėnes! 
       5 – 8 klasių  mokiniai taip pat ne juokais pasiruošė šiai dienai: pasipuošė baisiomis kaukėmis, pagamino gražią Morę, sugalvojo daug įdomių žaidimų, nelengvų mįslių, judrių rungčių. Renginio metu šventės dalyviai linksmai pašėlo, padūko, pajuokavo, stebėjo Lašininio ir Kanapinio dvikovą. Didžiausio mokinių dėmesio sulaukė Morės deginimas ir virvės traukimas. Šioje rungtyje savo jėgas išbandė ne tik berniukai, bet ir mergaitės. Žinoma, kokia gi Užgavėnių šventė būtų be blynų? Mokiniai prikepė gardžiausių blynų, kuriais vaišino visus susirinkusius.
Šventėje buvo smagu, o ar pavyko išvaryti žiemą – pamatysime!
 

 

 
      Vasario 6 d. 5A klasės mokiniai vyko į Deimantų muziejų, pirmąjį tokio tipo muziejų Rytų Europoje. Tai unikalus brangakmenių pasaulis Lietuvoje, pačioje Vilniaus miesto širdyje! Muziejuje buvo naudojama garsinė ir vaizdinė medžiaga, kuri atvėrė deimantų paslapties šydą, pradedant neapdirbtais brangakmeniais ir baigiant briliantais, paruoštais inkrustuoti į juvelyrinius dirbinius. Vaikai sužinojo viską apie deimantus. Muziejuje pamatė autentiškus deimantų apdirbimo įrankius, kurie yra naudojami ir šiandien, bei įspūdingą mineralų kolekciją iš viso pasaulio.
      Keliones metu visi dalinosi įspūdžiais ir planavo jau kitą išvyką.
 

 

 

      Šiandien karjera suvokiama kaip visą gyvenimą trunkantis asmens mokymosi, saviraiškos ir darbo kelias, o sėkminga karjera – tai dar ir gebėjimas derinti darbą, laisvalaikį, gyvenimą šeimoje ir jausti pasitenkinimą savo gyvenimo kelio pasirinkimu. Sėkmingam karjeros keliui mokinys turėtų pradėti ruoštis dar mokykloje. Būtent šiuo laikotarpiu formuojasi asmenybės profesinis kryptingumas, priimami pirmieji karjeros sprendimai, kaupiamas žmogiškasis kapitalas. Suprantama, jog padedamas mokytojų, karjeros veiklų koordinatoriaus, tėvų, mokinys turi išmokti konstruktyviai žvelgti į ateitį: išmokti sistemingai kaupti žinias, lavinti gebėjimus, ugdytis kompetencijas, padėsiančias rinktis studijų kryptį, profesinę veiklą, bei planuoti savo vietą darbo rinkoje, o pats mokymosi procesas mokiniui taptų įdomiu ir skatinančiu mokytis vardan savo asmeninės kompetencijos tobulinimo. Atsižvelgiant į tai, mūsų mokykloje organizuojami įvairūs renginiai, išvykos, ekskursijos, vedamos įdomios integruotos pamokos, vykdomos įvairios kitos veiklos, susijusios su profesija, karjera, o dalyvavimas Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos bei Lietuvos mokinių informavimo ir techninės kūrybos centro vykdomame projekte „Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme“, paskatino imtis ypatingos veiklos – organizuoti Karjeros dieną. 
      Idėja paįvairinti veiklą mokykloje ir dar labiau priartinti mokinį prie profesijos organizuojant Karjeros dieną kilo ugdymo karjerai koordinacinei grupei. Po sparčių, atsakingų, kruopščių ir rimtų pasiruošimo darbų (buvo paruošta renginio programa, išleistas laikraštukas ,,Mokinių balsas“, sukurta emblema) šių metų vasario 1 dieną įvyko lauktoji diena. Ankstų penktadienio rytą į mokyklą rinkosi ne tik puikiai nusiteikę mokiniai, mokytojai, bet ir kiti Karjeros dienos dalyviai – sėkmingai pasirinkę karjeros kelią buvę mokyklos mokiniai, verslininkai, socialiniai partneriai ir kiti svečiai. Suprantama, norėjosi, kad renginys būtų nepaprastas, įsimintinas, todėl ir veikla turėjo būti neįprasta. Iš pat ryto mokyklos koridoriuose šurmuliavo Idėjų mugė, kurioje mokiniai pristatė originalius, pačių pagamintus kūrinius. Visi mugės dalyviai turėjo puikią galimybę įsigyti išskirtinių darbų, meno kūrinių, saldumynų. Kol vieni derėjosi dėl kainos, kiti domėjosi darbų technikomis, sėmėsi naujų idėjų. Dairantis po tvarkingai ant stalų išdėliotus darbelius, skaitant reklaminius skelbimus, buvo aišku – štai čia ir atsiskleidžia pirmieji verslumo įgūdžiai.
      Dar tebeskaičiuojant gautą pelną ir besidžiaugiant savo ir kitų klasės draugų gabumais, atsiskleidusiais idėjų mugėje, mokyklos aktų salėje skambanti muzika kvietė skubėti į Karjeros dienos atidarymo šventę.  Valso ritmu besisukančios merginos, linksma pirmokėlių daina, gyvai skambantys saksofono garsai, mergaičių šokis ir renginio vedėjų žodžiai apie gyvenimo kelius  nuteikė  maloniam ir, žinoma,  darbingam susitikimui su tądien į mokyklą atvykusiais svečiais. Mokyklos direktorius Jurij Semaško pasveikino visus Karjeros dienos dalyvius, pasidžiaugė, kad vos tik gimusi mintis iš karto buvo įgyvendinta, ir pristatė noriai į mokyklą atvykusius svečius, tai – Raja Krupenina – Švenčionių rajono mero pavaduotoja, Gražina Svarauskienė  – Švenčionių r. savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyr. specialistė, Konstantas  Ramelis – teisininkas, buvęs LR Seimo narys, Ramunė Kliaugienė – Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, karjeros konsultantė, Vidas Smagurauskas – kunigas, Irena Poželienė – Švenčionių krašto laikraščio žurnalistė, Onutė Gylienė – Švenčionėlių miškų urėdijos ryšių su visuomene specialistė, Jonas Barzdėnas – Antaliedės girininkijos girininkas, gamtos fotografas,  Rimantas Nalivaika – Švenčionėlių miškų urėdijos miškininkas ir gamtos fotografas,  Marius Semaška – Sirvėtos regioninio parko kraštotvarkininkas,  Tatjana Ivanova – Sirvėtos regioninio parko ekologė,  Arvydas Gailiušas – UAB “Ausegra” serviso vadovas,  Vaclavas Gabrinovičius – Švenčionių rajono savivaldybės tarybos narys, verslininkas, ūkininkas,  Renaldas Kučko – kunigas, na, ir žinoma, buvę mokyklos abiturientai – Andrej Spiridonov – Vilniaus universitetas, geologija, doktorantas,  Josifas Muchlė– „Plaza langai“ pardavimų vadybininkas,  Aleksandras Pupkevičius – bitininkas, Veronika Kazak – SWED bankas, projektų vadovė,   Zoja Asmus – verslininkė, Irina Travkina –AB "Avia Solutions Group" finansų direktorės pavaduotoja,  Jelena Felde-Rotmanienė – motorizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas” kunigaikščio Vaidoto MPB S5 skyriaus viršininkė kapitonė,  Sergej Golosujev– valstybės sienos apsaugos tarnyba, Švenčionių užkardos vado pavaduotojas,  Liudmila Černiavskytė – Švenčionių r. policijos komisariato organizacinės grupės specialistė,  Pavel Gotovskij – Krašto apsaugos savanorių pajėgų karys, skyriaus vadas,  Vadim Žarin – Švenčionių vaistažolių fabriko vyr. energetikas, Margarita Tomaševič – Vilniaus kolegija, sveikatos priežiūros fakultetas, kineziterapija, studentė,  Lijana Špakova – Lietuvos sporto universitetas, kūno kultūra ir šokis, studentė ir Ilona Spiridon – Vytauto Didžiojo universitetas, vadyba, studentė. Džiugu, jog iš tikrųjų į mokyklą atvyko daug norinčių ir galinčių papasakoti apie savo profesijų patirtis ir pasidalinti ,,gyvenimiškąja duona“. Kadangi ne kiekviena klasė turėjo galimybę pamokose susitikti ir pabendrauti su visais svečiais, tai jie mielai sutiko dar neprasidėjus pamokoms, aktų salėje, pasidalinti mintimis apie karjerą, bent trumpai papasakoti apie save, savo darbo pobūdį. Pristačius svečius ir jiems prisistačius, apie ugdymą karjerai mokykloje papasakojo šios idėjos iniciatorė, ugdymo karjerai koordinatorė, mokytoja Liudmila Semaško, įdomią veiklą – vertybių aukcioną – pristatė 7 klasės mokiniai.  Taigi po oficialios, bet smagios dalies aktų salėje, visi – mokiniai, svečiai ir mokytojai – skubėjo į netradicines pamokas, kuriose profesijų atstovai ir  studentai dalinosi gerąja patirtimi, pasakojo apie savo profesinę veiklą, darbą,  konsultavo ir skleidė gerąją patirtį. 5 – 6 klasėse svečiavosi ir daug įdomių dalykų atskleidė miškininkai, gamtosaugininkai, ūkininkai, verslininkai. 7 – 12  klasių mokiniai bendravo su žurnalistikos, ekonomikos, teisės, medicinos, žemės ūkio, policijos, geologijos ir kitų įvairiausių sričių atstovais. Žinoma, naujieji tos dienos mokytojai šioms pamokoms turėjo  pasiruošti. Vieni naudojosi pateiktimis, kiti tiesiog nuoširdžiai pasikalbėjo arba net uždavė praktinių užduotėlių. Mokiniai turėjo galimybę pasiklausyti pasakojimų ir apie pačią specialybę, ir apie darbą, ir apie studentišką gyvenimą. Ne vieną pradžiugino ir svečių įteikta dovanėlė.  Be abejo, rūpėjo, kaipgi jaučiasi mokiniai, ką jie išgyvena, ką galvoja, kai aplinkui tiek garbių svečių, idėjų, tiek naujos informacijos! Taigi trečioji pamoka – klasės auklėtojo  ir mokinių diskusija. Ką sužinojau? Ką supratau? Kokias išvadas galiu padaryti? Kuo man ši patirtis naudinga? – į šiuos ir dar daug kitų klausimų buvo stengiamasi atsakyti diskutuojant susėdus prie apskrito stalo klasių bendruomenėse. Padiskutavę ir pasamprotavę apie savo svajones, ateitį, mokiniai ant skirtingų spalvų lapų užrašė savo stiprybes, silpnybes, išskyrė tai, ką moka, gali, žino bei nori ir sukabino ant paruoštų medžio šakų. Taip atsirado Karjeros dienos simboliniai medeliai, kurie bus medžiaga tolimesnei veiklai, pasvarstymams apie tikrąsias vertybes. Neabejotina, jog nebuvo pamiršti ir mažiausieji mokyklos mokiniai – pradinukai. Jie taip pat jau domisi kuo norėtų būti užaugę, todėl karjeros dienai skirtuose renginiuose dalyvavo aktyviai ir įvairiai susipažino su profesijų pasauliu: vieni domėjosi amatais, kiti kūrė verslo reklamas, treti klasėje piešė tėvelių profesijas, o kai kurie netgi keliavo į ekskursijas ir aplankė ,,Firido“spaustuvę, priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą. Buvo smagu visiems kartu piešti artimosios socialinės aplinkos tinklą, auksinę žuvelę, kuri galėjo išpildyti tris didžiausius norus. 
      Per ketvirtą pamoką mokyklos svečiai, pradinių klasių mokytojai, klasių auklėtojai  vėl susirinko į salę, tik jau dabar  pasidalinti dienos įspūdžiais, vieni kitiems padėkoti. Buvo akivaizdu, jog ši diena kupina naujų potyrių, gerų emocijų ir įspūdžių. Atrodo, jog nusivylusių nebuvo. Klasių auklėtojai, mokytojai dalykininkai apibendrindami veiklą teigė, jog renginys suteikė mokiniams žinių ir ne vieną paskatino atsakingai pasverti savo galimybes, pažinti ar atrasti save, susimąstyti, ko nori, ką  gali ir kaip visa tai pasiekti. Buvo aišku, jog dauguma mokinių suvokė mokymosi prasmę, nes mokytojai citavo apibendrinimo pamokoje išsakytas tokias mokinių mintis: ,,Aš supratau, kad viskas priklauso tik nuo manęs paties“, ,,Jeigu nori daug ką gyvenime pasiekti, turi labai labai stengtis tai padaryti“, ,,Nenuleisk rankų, jei iš karto nepasisekė – mokykis, tobulėk ir tikėk tuo, ką darai“, ,,Tik nuolatinės pastangos padarys tave laimingą“, ,,Imk iš mokyklos viską, ką ji duoda“ ir kt. Tikima, jog tolimesnės diskusijos klasių valandėlėse, veiklos analizės padės formuotis nuostatoms apie tai, kad mokykloje, visų pirma, sėkmę lemia nuolatinės pastangos, o tik paskui gebėjimai ar užduoties sunkumo lygmuo. Svečiai apibendrinime džiaugėsi mokinių susidomėjimu karjera ir jos planavimu, noru patiems kurti savo ateitį, galimybe  prisidėti prie savarankiško ir atsakingo žmogaus ugdymo. Sakė, jog nors vedant pamokas pirmiausia rūpėjo paskatinti mokinius labiau stengtis ir palankiau žiūrėti į mokymąsi, daug patirties įgijo ir patys, o kai kurie net ėmė svarstyti, ką ir kaip darys kitą kartą. Svečiai pritarė minčiai tęsti pradėtus darbus bei  kvietė atvykti pas juos į darbovietes ir pratęsti pažintį su norimomis profesijomis praktiškai.  
      Džiaugiamės, kad žengėme dar vieną žingsnį į priekį – pakankamai tvirtą ir platų.  Tikimės, kad ši Karjeros diena bus ne paskutinė mokyklos istorijoje, ji tiesiog taps gražia tradicija, nes svečių vestos pamokos ne tik gerai nuteikė, įpūtė naujų vėjų į mokyklos gyvenimą, tačiau ir padėjo mokiniams suprasti, kad šiuolaikiniame informacijos pasaulyje, kur žinios, įgūdžiai ir gebėjimai yra iškeliami kaip vienos didžiausių vertybių, būti neišsilavinusiu arba neišmanančiu yra tiesiog nesolidu. Vaikai, augantys su nuostata, kad išsilavinimas, kompetencija yra vertinami nė kiek ne mažiau nei asmens savybės, užauga į suaugusiuosius, kurie net baigę mokslus ir dirbantys mėgstamus darbus, nepailsta ieškoti galimybių mokytis visą gyvenimą. 
 
Renginio atidarymas
Idėjų mugė
Pamokos klasėse
 Renginio apibendrinimas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rekvizitai

Švenčionių progimnazija
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Lentupio g. 32,
LT-18126 Švenčionys
Tel. (8 387) 51 732
El.p. info@svprogimnazija.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 190505971

Pamokų laikas

Visomis savaitės dienomis, išskyrus trečiadienį
1. 8.00- 8.45   (10 min.)
2. 8.55 – 9.40  (20 min)
3. 10.00- 10.45 (20 min)
4. 11.05-11.50  (20 min)
5. 12.10-12.55  (20 min)
6. 13.15-14.00 (5 min)
7. 14.05-14.50  (5 min)
8. 14.55-15.40

Trečiadieniais
1. 8.00- 8.45   (10 min.)
2. 8.55 – 9.40  (20 min)
3. 10.00- 10.45 (20 min)
4. 11.30-12.15  (45 min)
5. 12.35-13.20  (20 min)
6. 13.40-14.25 (5 min)
7. 14.30-15.15  (5 min)

Tvarkaraščiai

Pamokų tvarkaraštis I pusm.

Neformaliojo švietimo tvarkaraštis
Mokyklinių autobusų tvarkaraštis

Valgiaraščiai

Mokamas maitinimas

Nemokamas maitinimas

Nuorodos

Naudinga informacija:

Olweus(OPKUS)

Dienynas

Elektroninis pažymėjimas

 

Vaikų linija

Tėvų linija

Perspėjimas ir informavimas

Informacinė sistema

Švietimo naujovės

Rajono aktualijos

2013 m. vasario mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Sau   Kov »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728